NLP Grup   Telefon

 İtalyanca Öğrenme

Hızlı yabancı dil eğitim sektöründe öncü olan dil kursumuzda uygulanan hızlı İtalyanca öğrenme programlarında kişilerin bilinçaltı düzeyde dil gelişimi hedef alınır.

İtalyanca öğrenme kurslarında klasik dil öğretim metotlarından oldukça farklı olan ve yeni nesil dil öğrenim metodu olarak tanımlanan bilinçaltı yabancı dil öğrenme programlarında katılımcıların dil edinimlerini sağlamak hedef alınarak konuşma odaklı bir program uygulanır.

Klasik İtalyanca öğrenme kurslarından farklı olarak dizayn edilmiş hızlı İtalyanca konuşma programlarında kişilerin içsel kaynaklarını harekete geçirecek bilinçaltı yöntemler kullanılarak İtalyanca öğrenmenin çok daha hızlı ve kalıcı olması sağlanır.

İtalyanca Öğrenme kurslarında Bilinçaltı yöntemlerin kullanılmasının asıl amacı kişilerde dil ediniminin gelişmesini sağlamaktır.

Hızlandırılmış İtalyanca eğitimleri veren kurumumuz dil öğrenimi ile dil edinimi arasındaki farkı iyi bilir ve konuşma odaklı bir program sunar.

7 Günde İtalyanca öğrenme programlarında, NLP İtalyanca öğrenme teknikleri kullanılarak konuşma gelişimi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde elde edilir.

Hipnozla İtalyanca öğrenme yöntemlerinin de kullanıldığı 7 günde İtalyanca eğitimlerinde kullanılan Bilinçaltı yöntemlerle katılımcılarda 1 kur düzeyinde İtalyanca konuşma gelişimi sağlanır.

Hızlı İtalyanca öğrenme programlarında İtalyanca öğrenmek çok daha kolay.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +3 (from 3 votes)
İtalyanca Öğrenme, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
İtalyanca Sözlük İtalyanca Konuşma Online İtalyanca İtalyanca Gramer Blog

Copyright © 2012-2013 Bir NLP Grup Eğitim Projesidir. 7 Günde İtalyanca
Bu sitede kullanılan tüm yazılı ve görsel materyallerin kullanımı NLP Grup'a aittir. Lütfen izinsiz kullanmayınız.